Natuurlijke Verf
Wandafwerking
Isolatie
Hout & Bamboe
Duurzame Vloeren
Montage & Gereedschap
Meer weten?
Stroom Besparen
Gas Besparen
Water Besparen
Verlichting
Installatie
Meten
Energiebespaarbox
Bewaren & Meenemen
Koken & Tafelen
Woonaccessoires
Schoonmaakmiddelen
Huishouden
DIY Huishouden
Tuinieren & Moestuin
Tuindecoratie
Tuingereedschap
Dieren
Ongedierte
Lichaam
Haar
Gezicht
Mond
Spa & Wellness
DIY Verzorging
Baby
Verzorging Kind
Eten & Drinken
School
Speelgoed
Knutselen & Tekenen
Slapen
Onderweg
Facilitair
Papier & Schrijfwaren
Kantoorartikelen
Hobby
Aanbiedingen
Cadeaus
Relatiegeschenken
Totaal 24 producten
Losse verfbeugel voor mohair vachtrollers van 15 cm met soft grip. Uitermate geschikt voor niet water verdunbare lakken
Losse verfrol beugel 8 mm Ø x 18 cm met blauw handvat voor een vachtroller van 25 cm
Brede blokkwast met lange haren om extra veel product op te nemen. Zeer geschikt voor ongelijke ondergronden. Met houten steel en kap.
Inlegbakje voor verfbakken. Dankzij het bakje gaat je verfbak jaren mee! Gemaakt van bio plastic.
Inlegbakje voor verfbakken. Gemaakt van bio plastic. Dankzij de verfbakinzet wordt schoonmaken na het verven kinderspel. Gewoon erin doen, uitgieten en de verfbak is weer klaar voor gebruik!
Bioplastic heel dun inlegbakje voor verfbakken. Dankzij het inlegbakje gaat je verfbak jaren mee! Verf erin en dan als je klaar bent het bakje eruit
Deze kunststof lijmkam heeft 3 verschillende vertandingen met tandbreedtes van 3, 4 en 6mm. Geschikt om tegellijm gelijkmatig aan te brengen en te verdelen.
Professionele muurverfroller, geschikt voor intensief gebruik zowel binnen als buiten. 25 cm breed. Past op een beugel met een diameter van 8mm.
Mohair roller, ook wel bekend als velour roller, te gebruiken voor het aanbrengen van een afwerklaag lak.
Een uitschuifbare telescopische aluminium steel voor het schilderen van hoge of moeilijk bereikbare plaatsen. Geschikt voor alle gangbare verfrollers.
Verfroller met nylon coating van eersteklas kwaliteit. Bijzonder geschikt voor het verven van grotere oppervlakken. Past op een beugel met een diameter van 6mm.
Vachtroller met een lengte van 18 cm voor gebruik bij het aanbrengen van muurverf. Past op beugeldiameter van 8 mm.
Vachtroller voor waterverdunbare verf. Geschikt voor een verfbeugel van 6mm diameter
Plastic uitvoering omdat er nog geen van karton bestaat. Je kan hier een inleg bakje voor kopen zodat hij jaren meegaat!
Een zwart verfbakje van kunststof van 24 cm bij 32 cm. Handig voor al je schilderklussen!
Een zwart verfbakje van kunststof van 32 cm bij 34 cm, handig voor al je schilderklussen! Geschikt voor een roller van 25 cm.
Een grote rechthoekige verfemmer met een inhoud van 8 liter. Handig voor grote hoeveelheden verf.
Grijze verfemmer met rooster
Een verfkrabber is een stuk gereedschap voor het afkrabben en zo verwijderen van (meestal oude) verf of laklagen
Een beugel voor een verfrol van 10 cm breed, de beugel met handvat is 40 cm lang. Handig voor iedere schilder!
Een beugel voor een verfrol van 10 cm breed, de beugel is 28 cm lang. Handig voor iedere schilder!
Een beugel voor een verfrol van 15 cm breed, de beugel met handvat is 30 cm lang met Diameter 6 mm. Handig voor iedere schilder!
Een beugel voor een verfrol van 18 cm breed, de beugel met handvat is 28 cm lang. Handig voor iedere schilder!
Waterproof schuurpapier per velletje met een 320 redelijk fijne algemeen gebruikte korrel voor alle voorkomende schuur klusjes