Natuurlijke Verf
Wandafwerking
Isolatie
Hout & Bamboe
Duurzame Vloeren
Montage & Gereedschap
Meer weten?
Stroom Besparen
Gas Besparen
Water Besparen
Verlichting
Installatie
Meten
Energiebespaarbox
Bewaren & Meenemen
Koken & Tafelen
Woonaccessoires
Schoonmaakmiddelen
Huishouden
DIY Huishouden
Tuinieren & Moestuin
Tuindecoratie
Tuingereedschap
Dieren
Ongedierte
Lichaam
Haar
Gezicht
Mond
Spa & Wellness
DIY Verzorging
Baby
Verzorging Kind
Eten & Drinken
School
Speelgoed
Knutselen & Tekenen
Slapen
Onderweg
Facilitair
Papier & Schrijfwaren
Kantoorartikelen
Hobby
Aanbiedingen
Cadeaus
Relatiegeschenken
Totaal 34 producten
Dit menstruatiebroekje beweegt met jou mee door het flexibele design. Hierdoor hoef je niet bang te zijn voor doorlekken en ander ongemak. Maat 30, geschikt voor zware menstruatiedagen.
Dit menstruatiebroekje beweegt met jou mee door het flexibele design. Hierdoor hoef je niet bang te zijn voor doorlekken en ander ongemak. Maat 30, geschikt voor lichte menstruatiedagen.
Dit menstruatiebroekje beweegt met jou mee door het flexibele design. Hierdoor hoef je niet bang te zijn voor doorlekken en ander ongemak. Maat 30, geschikt voor gemiddelde menstruatiedagen.
After sun stick met calendula extract, trekt snel in en is niet vet. Helpt de huid kalmeren na blootstelling aan de zon. Met verkoelende munt en komkommer
Kalmerende gezichtsolie speciaal voor de onrustige en onzuivere huid, helpt de poriën ontstoppen, vermindert puistjes en minimaliseert mee-eters. Laat de huid stralen. Bevat koudgeperste biologische oliën.
Wattenschijfjes gemaakt van biologisch katoen. Voor o.a. make-up verwijderen
In dit mooie glazen potje kunt u uw Lamazuna cosmetica opbergen na gebruik en het daarna op een droog plekje wegzetten
Marcel’s Green Soap shower bar is gemaakt van ingrediënten die zacht zijn voor je huid. Het bevat aloë vera en plantaardige glycerine voor de hydratatie en zachtheid.
Marcel's Green Soap Shower bar is gemaakt van ingrediënten die zacht zijn voor je huid. Het bevat aloë vera en plantaardige glycerine voor de hydratatie en zachtheid.
Combineer je favoriete shampoo bar met deze conditioner bar met de geur van argan en oudh. Met sheabutter en kokosolie voor glanzend en gevoed haar.
Combineer je favoriete shampoo bar met deze conditioner bar met de geur van tonka en muguet. Met sheabutter en kokosolie voor glanzend en gevoed haar.
Combineer je favoriete shampoo bar met deze conditioner bar met de geur van vanille en kersenbloesem. Met sheabutter en kokosolie voor glanzend en gevoed haar.
Een duurzame plastic verpakking vrije eco deodorant, die de vervelende geurtjes neutraliseert zodat je heerlijk fris de dag doorkomt!
Een ecologische deodorant in plasticvrije verpakking, die de vervelende geurtjes neutraliseert zodat je heerlijk fris de dag doorkomt!
Heerlijk zachte handzeep van Marcel's Green Soap met argan & agarhout geur. 100% natuurlijk, plantaardig én verpakt in recyclede navulzak van 500 ml
Heerlijk zachte handzeep bar van Marcel's Green Soap met de geur van vanille & kersenbloesem. 100% natuurlijk, plantaardig én helemaal plasticvrij. 90 gr
Heerlijk zachte handzeep van Marcel's Green Soap met de geur van lavendel & rozemarijn. 100% natuurlijk, plantaardig én helemaal plasticvrij. 90 gr
Heerlijk zachte handzeep van Marcel's Green Soap met de rustgevende geur van lavendel en rozemarijn. 100% natuurlijk en plantaardig. Verpakt in een handige navulzak van 500 ml.
Heerlijk zachte handzeep van Marcel's Green Soap met patchouli & cranberry geur. 100% natuurlijk, plantaardig én verpakt in recyclede navulzak van 500 ml
Heerlijk zachte handzeep van Marcel's Green Soap met de friszoete geur van sandelhout en Kardamom. 100% natuurlijk, plantaardig én verpakt in recyclede navulzak van 500 ml
Heerlijk zachte handzeep van Marcel's Green Soap met de opwekkende geur van sinaasappel en jasmijn. 100% natuurlijk, plantaardig én verpakt in een handige recyclede navulzak van 500 ml.
Heerlijk zachte handzeep van Marcel's Green Soap met de geur van tonka & muguet. 100% natuurlijk, plantaardig én verpakt in recyclede navulzak van 500 ml
Deze refill verpakking met 0% handzeep van Marcel's Green Soap bevat geen parfum, kleurstoffen en allergenen. Speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid. De plantaardige glycerine zorgt voor extra zachte handen.
Marcel's Green Soap shampoo bar is gemaakt van ingrediënten die zacht zijn voor je haar. Dus vanaf nu is elke dag een good hair day!
Marcel’s Green Soap showergel is gemaakt van ingrediënten die zacht zijn voor je huid. Het bevat aloë vera en plantaardige glycerine voor de hydratatie en zachtheid. Dit is een navulverpakking!
Marcel's Green Soap showergel is gemaakt van ingrediënten die zacht zijn voor je huid. Het bevat aloë vera en plantaardige glycerine voor de hydratatie en zachtheid.
Marcel's Green Soap Showergel is gemaakt van ingrediënten die zacht zijn voor je huid. Het bevat aloë vera en plantaardige glycerine voor de hydratatie en zachtheid. Dit is een navulverpakking!
Natuurlijk, vegan, ecologisch plastic vrije mondwater tabletten bevatten geen schadelijke chemicaliën. Verfrissende spoeling die reinigt op plekken waar de tandenborstel niet bij komt
Bioplastic (maiszetmeel) tandenborstel met zachte, BPA-vrije borstelharen. Voor elke verkochte tandenborstel wordt (de waarde van) een tandenborstel gedoneerd aan mensen in nood.
De bamboe tandenborstelhouder is een mooie natuurlijke en kleine houder voor je Humble Brush. Past perfect in iedere plasticvrije badkamer!
De Skin Food lijn van Weleda voedt en hydrateert de huid intensief. Deze nachtcrème stimuleert celvernieuwing en versterkt de huidbarrière. Voor de normale tot droge huid.