Fles met beugelsluiting 1,5L

Merk: Memo Import

19,99 per stuk incl. btw
Aantal
De bezorgkosten voor deze producten zijn € 2,95
Gratis verzonden vanaf € 35,-

Levertijd: 1 werkdag
Op werkdagen voor 15u besteld = morgen in huis

PostNL
Bezorging met PostNL
Track & Trace link per mail

Spanje
Land van herkomst: Spanje

  • Alternatieve energiebron
  • Herwinbare grondstoffen
  • Gerecyclede grondstoffen

Bekijk hier meer producten van het merk Memo Import
Memo Import logo
Artikelnummer: 8435271254555

Bekijk alles van Memo Import >
Bekijk meer: Waterflessen >

Een topfles van Swing, gemaakt van gerecycled glas. Deze fles, ook wel beugelfles genoemd, heeft een dichte witte keramische cap die gemakkelijk afneembaar is. Hij is gemaakt in Spanje door een recycle specialist.

Deze decoratieve fles is geschikt voor je favoriete dranken. Water blijft er verfrissend in bewaard en ook ice tea smaakt er top in. Perfect voor de zomer. De fles is gemakkelijk mee te nemen voor een luxe picknick. De keramische cap is zeer betrouwbaar en dicht goed af, dus je hebt geen last van lekkages. Om te schenken haal je de dop er zo af. Je raakt hem ook niet zomaar kwijt door de speciale sluiting.

De fles is gemaakt van gerecycled glas waardoor kleine onregelmatigheden erg verschillen per fles, zoals de kleuropbouw. Daardoor is geen enkele glazen fles hetzelfde. Dat maakt hem zeker zeer uniek.

Specificaties:
  • Hoogte 33,5 cm
  • Diameter 9,5 cm
  • Colour clear
  • Capaciteit 1,5 l
  • Gemaakt van gerecycled glas
  • Vaatwasmachinebestendig: Ja
  • Lock strap sluiting
  • Food Safe Ja
  • Temperatuur tolerantie tot 60 ° C

Milieu informatie

De vervaardiging van glasproducten uit het oude scherven bespaart kostbare grondstoffen en vooral energie. Daardoor putten we de aarde een stuk minder uit. 

Een mooi neveneffect: Kleine insluitingen en onregelmatigheden in het materiaal geven de fles zijn bijzondere expressiviteit! De helderheid van het glas is afhankelijk van de gebruikte glaspartij, verschillend van fijn groen tot echt vrij doorzichtig. De gerecyclede glazen zijn van een vooraanstaande Spaanse fabrikant met jarenlange ervaring in glas recycling.


Memo Import

Diverse handige accessoires zoals mooie flessen, doekjes en printpapier met meer oog voor het milieu, vind je hier.

Memo Import
Vraag hier een offerte aan voor grote aantallen of voor een speciaal project:

Bedrijfsnaam*: Voornaam*: Achternaam*: E-mail adres*: Telefoonnummer*: Gewenste hoeveelheid*: Indicatie leverdatum: Bericht:

Fles met beugelsluiting 1,5L

Stel hieronder een vraag over dit product of geef je mening! Zo help je meteen iedereen die op zoek is naar een goed duurzaam alternatief.

Maak een keuze*:
Naam*: E-mail adres*: Reactie*:



De prijs van de verf is afhankelijk van de gekozen kleur. Wanneer je een kleur selecteert wordt de prijs automatisch aangepast. Bij elke kleur staat de prijsgroep vermeld. Wanneer je op een kleur klikt, zie je direct de prijs.

Bekijk hier de prijzen per kleurgroep

Kies een kleur




Rood
Oranje
Geel
Groen
Blauw
Paars
Bruin
Grijs
Wit