LED-verlichting op zon

LED-verlichting op zon
Merk Go Green
Land van herkomst china.png
Levertijd: 1 werkdag
Prijs per stuk incl.btw: €  17.95
Prijs per stuk excl.btw: €  15.08
De bezorgkosten voor deze producten zijn € 5,90
Gratis verzonden vanaf 59,50 euro
Aantal

Afname niet ingevuld
Vul een geldig aantal in
Minimale afname is 1
  • Product info
  • Bijpassende artikelen
  • Offerte aanvragen
  • Reacties (4)
  • Deel product

LED-verlichting op zon

Categorie: Energiebesparing - Binnen verlichting - Artikelnummer: 8717853701528

Een zonnepaneeltje laadt energie op in een accu. De dag/nacht sensor schakelt vervolgens de LED-lampjes aan en uit. Snoertjes zijn dus niet meer nodig, want de energie wordt verkregen uit zonlicht. Denk er tijdens het vastschroeven aan dat het paneeltje in de zon komt te hangen. U kunt dit Go Green-product gebruiken voor huisnummerverlichting, belverlichting, maar ook om paadjes, bloemen of planten te verlichten. Mogelijkheden genoeg dus, zonder dat het u stroom of batterijen kost!

Product informatie

  • Indien geinstalleerd op een zonnige plaats kan de verlichting 8 a 10 uur functioneren
  • Spatwaterdicht
  • Afmetingen: 24,2 x 6,5 x 4 cm



Bijpassende artikelen

Rekenmachine op water

Een rekenmachine met alle gebruikelijke functies maar dan voorzien van een waterbatterij

Meer info..
Merk: H20
Selecteer maat/type:
Prijs incl.btw: € 14.99



Beoordelingen van klanten, reacties, vragen en antwoorden


sterOffsterOffsterOnsterOn
Gaat wel

Prima lampje, met strak uiterlijk. Moet zeggen dat de hoeveelheid licht we wel wat tegen valt. Voordeel is wel dat de oplaadbare batterij gewoon een NiMh AA batterij is, dus deze is eenvoudig te vervangen als de capaciteit te ver terug loopt.

Cor 31/01/2012 12:13:28

sterOnsterOnsterOnsterOn
Heel Goed

Bevalt goed; iedere avond brandt hij trouw en geeft net genoeg licht om sleutelgat en brievenbus in het donker te onderscheiden en stoort niet door een teveel aan licht in een bewust niet te sterk verlichte omgeving.

Hannie Meijer 25/10/2011 10:06:34

sterOffsterOffsterOnsterOn
Gaat wel

de gevoeligheid voor omgevingslicht om te besluiten de LEDjes niet te laten branden is wel erg groot. Eenvoudiger gezegd: het hoeft zich maar enigszins bij een straat lantaarn te bevinden of het besluit niet aan te gaan. En als er dan een boomtak wappert tussen de straatverlichting en de zonnecollector dan krijg je een eveneens wapperende lichtsterkte.

M.T. van de Kar 18/02/2011 10:56:51

sterOnsterOnsterOnsterOn
Heel Goed

Werkt prima en is nog leuk om te zien ook. Ons nummerbord is 's-avonds prima verlicht.

Meta Yvonne 28/06/2010 13:48:29

Verstuur dit artikel als e-mail of deel het op je sociale netwerk


Uw E-mail adres:
E-mail adres ontvanger:
Persoonlijk bericht:
[Administrator] Niet invullen:
Anti spam, deze regel niet invullen!