Een fles met geurinhoud van pure etherische olie (niet verdund en zonder synthetische aroma’s, alcohol of oplosmiddelen)
Een vaas gefabriceerd van gerecycleerd glas
Tropische graspalmen (Sida Rhombifolia Linn) zorgvuldig uitgezocht op vorm, vervolgens gepeld, gewassen en gedroogd (gedurende +/- 1 week)
Bamboestokjes voor diegene die een intensievere verspreiding verkiest (gaan ongeveer 15 dagen mee en zijn opnieuw te gebruiken)
De verpakking is vervaardigd van 100% gerecycleerd karton en het etiket is met de plantaardige inkt bedrukt
Product informatie
Deep Forest is samengesteld van pinehout, gaiahout, eucalyptes en lime, en geeft een heerlijke bosgeur af. De Diffuser is een gerecyclede glazen vaas en een regelrechte sfeermaker. In combinatie met de zorgvuldig geplukte, gedroogde en gepelde tropische plantensoort Sida Acuta, of bamboestiks zorgt de diffuser voor een aangename geurverspreiding van de 100% zuivere olien.
Vorm: Vaas
Geur: Deep forest
Bijpassende artikelen
Theelichtjes
Milieuvriendelijk en duurzaam geproduceerde kaarsjes - van 100% plantaardige stearine
Beoordelingen van klanten, reacties, vragen en antwoorden
Heel Goed
Werkt super goed voor bvb grote ruimtes of veelgebruikte toilleten!
Sebastiaan 21/08/2010 16:35:14
Goed
Eerst was ik niet tevreden het vaasje vond ik lelijk, dat was niet het vaasje wat op de foto stond maar heb zelf een ander vaasje gekocht en heb twee heerlijke geur kaarsen gekregen als vergoeding voor de teleurstelling.
De geur is erg lekker maar wel sterk 1 stike is inderdaad genoeg
Goede service
marja 22/06/2010 14:26:40
Goed
lekker fris luchtje. wel snel veel geur maar ik gebruik een stokje en dan is het precies goed!
leonie 03/06/2010 23:25:57
Verstuur dit artikel als e-mail of deel het op je sociale netwerk